Repozytorium PKP na YouTube
Aktualności

Repozytorium na YouTube i nowe galerie

W ramach zwiększania „multimedialności” Repozytorium założyłem nowy kanał YouTube. W przeciwieństwie do innych kanałów „mikolskich” nie będę się jednak skupiał na tym co jeździ, ale bardziej na infrastrukturze i sygnalizacji. W planach mam także krótkie filmy o tematyce modelarskiej, ale to dopiero gdy zorganizuję sobie wreszcie stały kącik zabaw. Zapraszam do oglądania. Czekam także na wasze opinie, co sądzicie o sposobie i jakości prezentowanych filmów (tak wiem, powinienem używać statywu :))

Konieczność założenia kanału wynika po części z faktu powstania nowego działu Fotorelacje. Będą to galerie zdjęć z różnych stacji w Polsce (ale nie tylko) z naciskiem na prezentację infrastruktury i sygnalizacji kolejowej. Już teraz zapraszam was do obejrzenia zdjęć z Sieradza, w dobie zmierzchu sygnalizacji kształtowej na tej stacji.

Jeden komentarz:

  1. Bosman 31 maja 2017 o 22:07

    Obejrzałem zdjęcia z Sieradza, jakoś nie zwróciłem uwagi na semafory, bo rzadko pociągiem jeżdżę ze Zduńskiej Woli do Sieradza. W najbliższym czasie wybiorę się tam może jeszcze co zobaczę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najczęściej pobierane

Najlepiej oceniane modele